Terapia BARS z Heleną Książek

Terapia BARS – masaż odprężający, którego celem jest otwarcie ciała, umysłu i zmysłów na świat zewnętrzny.

✅ Zakup w cenie promocyjnej, za 90 zł!* https://evenea.pl/event/prezentymikolajkowe/

*promocja obowiązuje do 6.12.2019 ❗💥

👉 Sesja polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, które odpowiadają za jego poglądy i przekonania dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia i wszystkich innych.

👉 Przy najmniejszej skuteczności takiej sesji pacjent czuje wspaniały relaks i odprężenie. Przy doskonałej skuteczności – może doświadczyć zmiany swojego sposobu postrzegania rzeczywistości, która sprawi, że dostrzeże całą moc możliwości wyborów i doświadczeń w swoim życiu. Oczyści się z niesłużących mu starych przekonań, uwolni sposób myślenia o wszystkich jego życiowych sprawach. A nowe myślenie to nowe efekty – wystarczy umieć obserwować i zacząć dostrzegać.

👉 Każdy z nas jest inny, ma inną bazę doświadczeń, umiejętności, inny sposób myślenia, dlatego też efekt działania sesji Bars jest różny, ale zawsze pozytywny. Uwalniając ograniczające nas przekonania otwieramy się na otrzymywanie całej obfitości tego świata.

ℹ Terapia Access Consciousness Bars® otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych ciała wydany w Stanach Zjednoczonych i jest uznawana i praktykowana przez tysiące terapeutów na całym świecie.

Sesję poprowadzi Helena Książek – czytaj więcej⤵
https://odnowacentrum.pl/zespol/helena-ksiazek-2/

💸 Cena – 150 zł
🛒 Kup Bilet: https://evenea.pl/event/terapiabars/

Zapisy:
📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
☎️ (+48) 509 614 409

Termin:
​🗓​ Data: 17.12.2019, godz. 11:00 – 17:00

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl