Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa - Warsztaty online

🔸 Technika uwalniania, zajmuje się stłumionymi emocjami. Jej twórca, psychiatra i nauczyciel duchowy David Hawkins uważa, że tłumione uczucia są przyczyną naszych chorób oraz trudności doświadczanych w każdej ze sfer życia.

🔸 Metoda ta jest także drogą rozwoju świadomości, wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie.

🔸 Podczas zajęć, kierując się stworzoną przez Hawkinsa Mapą Poziomów Świadomości, uwalniamy emocje które nie służą naszemu życiu i zdrowiu – są to między innymi lęk, bezsilność, smutek i złość. Doktor Hawkins uważał, że na tyle reagujemy daną emocją, na przykład złością, na ile jest już w nas stłumionej złości. Źródło naszych uczuć jest wewnętrzne, a nie jak zazwyczaj sądzimy – zewnętrzne, bo na tę samą trudną sytuację, możemy zareagować na wiele różnych sposobów. Szczególnie zauważalne jest to właśnie dzisiaj – każdy z nas reaguje na aktualne wydarzenia w trochę inny sposób. Obecna sytuacja może być więc początkiem zmiany wewnętrznej w każdym z nas.

🔸 Uwalnianie trudnych emocji jest procesem – podróżą w głąb siebie, sprawia że porzucamy stare schematy, to, co nas więziło wewnętrznie. Prowadzi nas ku wolności wewnętrznej i poczuciu mocy. Gdy uwolnimy negatywne, stłumione wcześniej emocje widzimy świat bardziej poprzez akceptację i spokój. Odkrywamy, że w każdym z nas jest wewnętrzny nauczyciel, który prowadzi nas ku naszemu prawdziwemu Ja.

Spotkanie będzie miało 2 części:
✅ Pierwsza część – mini-wykład
✅ Druga część – zajęcia praktyczne techniki uwalniania.

👩 Prowadząca: https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/
Ela Juszczyk – psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl

🗓 TERMIN
28 kwietnia, wtorek, godz. 18.00-20.00

💸 CENA MINI-WARSZTATU : 90,00 zł

🛒 KUP BILET WSTĘPU – https://app.evenea.pl/event/technikauwalnianiaemocjionline/

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl