Świadoma profilaktyka zdrowia – refleksologia

Lekarz przyszłości nie będzie przepisywał leków, ale zabiegał o to, aby jego pacjenci dbali o swoje ciało, właściwie się odżywiali i wiedzieli, co wywołuje choroby”.
Thomas Edison w tym pięknym, przepełnionym ponadczasową mądrością cytacie nie wspomniał, gdzie zaczyna się PRZYSZŁOŚĆ. Ja czuję, że to już. Teraz jest najlepszy moment nie tylko na to, by zacząć zapobiegać zamiast leczyć, ale również ku temu, by w pełni wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie.

Moją życiową misję odkryłam po 40-tce. Zrozumiałam, że jestem tu, by pomagać. Będąc praktykiem Medycyny Chińskiej każdego dnia wykonuję zabiegi refleksoterapii stóp, dłoni oraz głowy. W ten sposób służę zdrowiu osób, które czują potrzebę profilaktyki zdrowia. Czuję, że to wciąż za mało…

Każdy z nas ma wokół siebie ludzi, którzy nie wiedzą jak mogli by sobie pomóc, czyjej rady zasięgnąć, nigdy nie słyszeli o refleksologii, Tradycyjnej Medycynie Chińskiej i nie mają świadomości, że podstawą zdrowego życia jest zapobiegać, a nie leczyć. Autorską serią wykładów o świadomej profilaktyce zdrowia postanowiłam dotrzeć właśnie do nich.

Zapraszam na pierwszy wykład:
8 listopada 2019, godz. 18:00
Klinika OdNowa, al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk
Koszt: 30 zł – KUP BILET – https://evenea.pl/event/swiadomaprofilaktykazdrowia/

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2465902980113943/

Zapisy:

sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409

Proszę, daj znać każdemu, kto zajmuje choć odrobinę miejsca w Twoim sercu i umyśle. W ten sposób, pokażesz mu ścieżkę do życia w zdrowiu i spełnieniu.

Iza Milczarek
Propagator Profilaktyki Zdrowia

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl