Sesje grupowe REST – uwolnij stres, ból, bezsenność i zatrzymane emocje

Terapeutka Helena Książek i Klinika OdNowa zapraszają cię na sesje grupowe REST – w każdy wtorek o godz. 10:00 oraz 18:00.

Nie możesz zasnąć? Budzisz się kilkukrotnie w ciągu nocy? A może budzisz się w środku nocy i czuwasz do rana? Jeśli tak jest – przyjdź i spróbuj czegoś nowego. Pomóż sobie!

REST to proces polegający na doświadczaniu swojego ciała w stanie wyjątkowej harmonii. Odczuwamy w sobie łączność myśli, emocji i ciała.

Jak?

Za pomocą fal ciepła, zimna, wibracji, drżeń, przepływów prądu, rozluźnień, zmian w szybkości oddechu czy bicia serca. Ale również pod postacią kolorów, obrazów, głębokich myśli, zaufania i wszechogarniającej akceptacji siebie. Może też w formie łez płynących po policzku.

Po co?

Odczuwanie stanu harmonii REST to uspokojenie umysłu do wibracji, w której nasze ciało się odbudowuje. Jest już wiedzą oczywistą, naukowo udowodnioną, że w ciągu doby naturalnego stanu theta (ok. 30-40 minut) odnawia się w naszym organizmie do 1,5 kilograma nowego ciała, z jednoczesnym rozpadem starych i chorych komórek.

Co to znaczy?

Proces ten może być bardzo leczniczy dla całego ciała, bez względu na charakter problemu.

– sesja REST bardzo skutecznie pracuje ze stanami bólowymi, wszelkiego rodzaju uszkodzeniami ciała, rekonwalescencją pozabiegową i pooperacyjną. Zdecydowanie pomaga w leczeniu zaburzeń systemu trawienia, nerwowego czy odpornościowego;

– udział w sesjach REST uwalnia zatrzymane emocje i pomaga zrozumieć obecnie przeżywane. Co to znaczy? Pozwalamy sobie na akceptację siebie takimi, jakimi jesteśmy. Zyskujemy zrozumienie własnych zachowań i docieramy do wewnętrznego spokoju. Uczymy się, że sprawy i rzeczy nie są ani dobre, ani złe. To my swoim nastawieniem nadajemy im znaczenie i ważność. Efektem jest wielka ulga w ciele i docenienie siebie oraz swojego życia;

– w świecie wszechobecnego stresu sesje REST oczyszczają ciało z hormonu stresu – kortyzolu, przez co są bardzo skuteczne w pracy z bezsennością. 20 minut w tym stanie to jak 4 godziny snu;

– następuje produkcja endorfin i relaks doskonały, przepiękna podróż – dla jednych po swoim wnętrzu, dla innych po świecie wyobraźni i kreatywności, czucie wszechobecnej energii i silniejsze połączenie z intuicją, dostęp do „przestrzeni serca” na potrzeby transformacji technikami kwantowymi.

Technika pracy REST

Inaczej floating, deprywacja sensoryczna, trening fal mózgowych. Sesja jest całkowicie świadoma z wrażliwym odczuwaniem swojego ciała. To stan bardzo głębokiej medytacji w ruchu, przy dźwiękach delikatnej muzyki. Nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, jest to stan dostępny dla każdego – również dzieci.

Przyjdź i zobacz co jest dla Ciebie możliwe!

Spotkanie poprowadzi Helena Książek – terapeutka REST i praktyk Bars®, pracująca autorską techniką wibrujących dłoni, dając innym odczuć stan wyjątkowej jedności ciała, emocji i myśli. Specjalista stanu harmonii REST, praktyk technik kwantowych świadomości, certyfikowany bioenergoterapeuta. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Szczegóły:

Termin: w każdy wtorek od 3 września 2019, godz. 10:00-11:30 – grupa 1, godz. 18:00-19:30 – grupa 2

Miejsce:

Klinika OdNowa, al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

Inwestycja w warsztat:

50 zł

‼ UWAGA: Grupa może liczyć maksymalnie 25 osób ‼

Zapisy:

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl