Myślę nie, mówię nie

Sekrety Kobiet – Cała prawda o nas 🌸
👉 Od zawsze Kobieta wspierała Kobietę.
👉 Od zawsze szepty prawd żeńskiej energii były przekazywane od ucha do ucha.
👉 Od zawsze wielopokoleniowość, różnorodność wiekowa Kobiet w kręgu Mocy były jej największa wartością, gdyż młode Kobiety czerpały wiedzę od tych, co już przeżyły czas swojego doświadczania, a te co były doświadczone, uczyły się od młodych Kobiet świeżego oglądu starych prawd.
Jednym z największych skarbów tego rodzaju spotkań była: prawda, szczerość, zrozumienie, akceptacja, wdzięczność za wspólny czas.
Jednym z największych prezentów jakie czerpały kobiety z tego rodzaju spotkań były przekazywane SEKRETY KOBIETY z każdej dziedziny jej BYCIA.
To właśnie wtedy z wypiekami na twarzy dowiadywałyśmy się o naszych głębokich tęsknotach, niespełnionych oczekiwaniach, o niezrozumieniu świata relacji jakie tworzą kobiety w swojej codzienności, o braku komunikacji na poziomie swojego ciała… swojej delikatności ukrytej głęboko w nas.
To właśnie wtedy świat nabierał barw, był prawdą o naszej kobiecej determinacji w każdej dziedzinie naszego życia.
Dzisiaj to Terapeutki Kliniki OdNowa – Kobiety pełne swojego życiowego doświadczenia jak i praktyki terapeutycznej będą wspierać Cię w tym niezwykłym kręgu.
Każda z nas doświadczyła roli Kobiety, Matki, Partnerki, Przyjaciółki jaką stawiał przed nami wewnętrzny los… więc dzisiaj chcemy być z Tobą w kolejnej już Twojej osobistej TRANSFORMACJI, abyś swoją żeńskość poukładała w swoim pierwotnym rytmie Matki Ziemi, naszym pierwszym wzorcu Kobiecości.
………………………………………
Webinar 2 – MYŚLĘ NIE… MÓWIE NIE 💻
🔸 Wiele razy Mówiłaś NIE… ale czy tak myślałaś ?
🔸 Wiele razy Myślałaś NIE… a JAK mówiłaś ?
Błędna komunikacja, brak posłuchu w codziennych relacjach… to problem każdej z nas. Ten problem powoduje ze Twoje ciało sztywnieje, Twój umysł wariuje, a Twoja Dusza krzyczy: “Gdzie jesteś droga Kobieto… dlaczego granica, którą tworzysz w Sobie jest tak brutalnie przekraczana?” Dlaczego te pytania tak mocno dotykają Twojej sensualności.
🔸 Czas na stosowne odpowiedzi.
🔸 Czas na konfrontacje, jaka jest ich PRAWDZIWA NATURA.
🔸 Czas na to, aby właściwie zadać SOBIE PYTANIE i odpowiedzieć w PRAWDZIE.
🔸 Ten sekret wymaga uzdrowienia. Jesteś Gotowa.
………………………………………
🙋‍♀️Izabela Milczarek
Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego.
W codziennej pracy Terapeuta dotyka przyczyny i skutku syndromów jakie panują w organizmie, aby znaleść korzeń niemocy Pacjenta. Do tego aspektu Terapeuta używa różnicowania stanu emocjonalnego poprzez chorobową manifestacje ciała i dynamik energetycznych, używając do tego Medycyny Chińskiej, Astrologii Chińskiej Bazi – 4 filarów Przeznaczenia, sztuki obserwacji wielowymiarowej ale przede wszystkim Refleksoterapii opartej o przepływy energetyczne jakie biegną w kanałach energetycznych.
 
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska
Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, od lat zafascynowana Biologią Totalną. Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT. Certyfikat BT zdobyła biorąc udział w szkoleniach samego twórcy tej metody – Gilberta Renaud.
Specjalizuje się nie tylko w rozwiązywaniu konfliktów związanych z kondycją zdrowotną swoich pacjentów, ale również w rozwiązywaniu konfliktów na polu seksualności, związków, relacji czy zdrowia i kondycji emocjonalnej dzieci.
………………………………………
Cykl webinarów “Sekrety Kobiety” przeznaczony jest dla wielopokoleniowych kobiet, które stają do Siebie w prawdzie, chcąc uzdrowić Siebie. Podstawą edukacyjną jest szeroko stosowana Naturoterapia oraz wiedza z zakresu Terapii Naturalnych jakie praktykują Terapeutki w swojej codziennej praktyce z pacjentami w Klinice OdNowa poprzez terapie indywidualne oraz terapie on-line.

Kiedy❓

Poniedziałek 17.05.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl
 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl