Roczny Kurs Numerologii Karmicznej

Szkoła Terapeutów OdNowa otwiera pierwszą edycję Rocznego Kursu Numerologii Karmicznej z możliwością uzyskania dyplomu Terapeuta o specjalności Numerolog

Kurs Numerologii Karmicznej, uczy jak w praktyce odczytywać datę urodzenia. W odróżnieniu od kursów online, interakcja w grupie, wspólne medytacje, odczytywanie własnych dat urodzenia, praca z wahadłem, praca w polu informacyjnym i praca z emocjami dają potężną szansę na własny rozwój. Warsztaty wspierają Samorozwój. Uczą wiedzy, etyki, świadomości słowa i energii. Rozwijają w nas to co w każdym z uczestników jest najlepsze. Ponieważ uczymy się na podstawie  dat urodzenia uczestników, każdy uczeń wyostrza wtedy swój stan zainteresowania, skupienia i zapamiętywania. Personalizacja nauki pozwala osiągną maksymalne przyswajanie jakości. Każdy uczeń otrzymuje zadanie domowe: listę książek właściwych dla siebie do rozwoju, filmów do obejrzenia, inspiracji do samodocenienia i samoakceptacji. Aby skorzystać z wiedzy numerologicznej należy odczuwać potrzebę rozwoju, ciekawość ludzi i pasję do poznawania siebie samego. Zapraszamy osoby gotowe na odkrywanie własnej karmy i pracę z nią.

Kurs Numerologii Karmicznej, poprzez zrozumienie przepływu energii w konstrukcji osobowości, daje narzędzia do zrozumienia bliskich, ich nawyków i potrzeb, talentów i schematów komunikacji. Daje narzędzia do zrozumienia współpracowników. Uczniowie uczą się odczytywania informacji na bazie daty urodzenia, imion i nazwisk na swoich przykładach. Poprzez poznanie, interpretację i rozrysowanie zawartości imion i nazwisk mogą zrozumieć wpływ Liczby Duszy, Liczby Realizacji zewnętrznej i Celów, które każdy z nas posiada. Znajomość zasad i odpowiedniego doboru imion do posiadanej daty urodzenia i nazwiska, pozwala uczniom nauczyć się jakimi zasadami kieruje się dobry, czysty karmicznie pseudonim wspierający. Uczymy się konstruować pseudonimy wspierające i korzystne podpisy, rozumieć ustawienia karmiczne w trójkątach. Praktyka, daje bezcenne lekcje. Poznajemy karmę osobistą i rodową. Każde spotkanie to wzajemna nauka i rozwój. Podnoszenie własnych wibracji poprzez medytacje i ćwiczenia. Osoby gotowe na świadomy Samorozwój zapraszamy na warsztaty.

Kurs Numerologii Karmicznej, rozwija świadomość wibracji w nas samych. Na początku z poziomu umysłu, który w praktykowaniu doceniania ludzi, takimi jacy są, łączymy z poziomem emocji i sercem. Nasza grupa warsztatowa to rodzina dusz. Kosmos splata nasze ścieżki dla jakiegoś celu. Spotykamy się dla naszego wyższego dobra, ewoluujemy, rozwijamy się i wznosimy poprzez naukę, medytacje, duchowe ćwiczenia i wędrówki. Przez ćwiczenia na praktycznych przykładach, które pochodzą od uczestników, uczniowie zdobywają bezcenne doświadczenie. Cały proces szkolenia kształtuje w nas postawę wznoszącej się etyki, zgodnej z prawem naturalnym. Numerologia jest narzędziem, które startuje z poziomu rozumu i przez zrozumienie inności buduje w nas zdolność do akceptacji siebie i innych takimi jakimi jesteśmy. Numerologia pomaga nam ostudzić umysł, obserwować emocje, otworzyć skrzydła duszy i uleczyć rany serca. Na taką podróż w głąb siebie zapraszamy chętnych na warsztaty.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły kursu lub wyślij swój adres email
  Ile jest 3 + 6 ?

  Opis zajęć

  🗓 Zaczynamy 26 marca 2022 r. o godz. 9:00 

  Kurs odbywać się będzie w dwóch odsłonach

  I część 

  to 8 zjazdów tematycznych zakończonych Dyplomem Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej

  II część 

  to 1 zjazd praktyczny oraz 5-cio dniowe Praktyki Numerologiczne zakończone Dyplomem Zawodowym Terapeuta o specjalności Numerolog.

  Do wzięcia udziału w drugiej części upoważnione są tylko osoby z Dyplomu Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej według praktyki i dorobku Małgorzaty Brzozy.

  Opis I części

  [Tematyka zjazdów I części]

  1 Interpretacja wibracji Daty Urodzenia;

  2 Interpretacja wibracji Imion, Nazwisk i tworzenie wspierających pseudonimów;

  3 Interpretacja cykli dziewięcioletnich, kwadratów, triad numerologicznych i trójkątów;

  4 Numerologia partnerska i Związków międzyludzkich; warsztaty o relacjach i interpretacji tego co nas łączy i po co się spotkaliśmy; medytacje transformujące.

  5 indywidualne kody: Ustawienia  początkowe, plan duszy, energia odziedziczona: praojców i pramatek; Praca w Polu informacyjnym.

  6 Praca z wahadłem, tablice harmonizacji i praca w polu: Kody Reinkarnacji.

  7 Karma Rodu  zapisana w nazwisku i dziedziczona przez pokolenia.

  8 Interpretacja nazwy firm, odpowiednie dobieranie nazw, biznesowe daty rozpoczęcia działalności.

  Kurs kończy się uzyskaniem Dyplomu Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej według praktyki i dorobku Małgorzaty Brzozy.

  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły kursu

  📲 Tel. +48 884 710 888
  📩 sekretariat@szkolaterapeutow.pl

  Dane administracyjne:

  Termin: Planowany termin rozpoczęcia kursu 26 marca 2022 roku  

  Kurs trwa 2 semestry:
  Każdy zjazd będzie miał następującą strukturę czasową:

  sobota
  9.00 -13.00
  przerwa obiadowa od 13.00-14.30
  14 -17.00

  niedziela
  9.00 -13.00
  przerwa obiadowa od 13.00-14.30
  14 -17.00

  Przed każdym zjazdem od środy do piątku są możliwe konsultacje indywidualne.

  Zapisy

  📲 Tel. +48 884 710 888
  📩 sekretariat@szkolaterapeutow.pl

  Warunki finansowe

  Pełna kwota to 8 000 zł, w 8 ratach po 1000 zł miesięcznie, płatne gotówką lub przelewem.

  Wpłata wpisowego w kwocie 500 zł oraz podpisanie umowy daje gwarancję wpisania na listę (wpisowe jest bezzwrotne). Wpłata na konto 87 1050 1764 1000 0090 8075 8734 Klinika OdNowa33 sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk w tytule proszę podać nazwę Kursu oraz Imię i Nazwisko

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ

  Harmonogram zjazdów I części

  Semestr 1

  1)      26-27.03.2022

  2)      23-24.04.2022

  3)      28-29.05.2022

  4)      09-10.07.2022

  Semestr 2

  5)      13-14.08.2022

  6)      24-25.09.2022

  7)      22-23.10.2022

  8)      19-20.09.2022

  Opis II części

  II część – kurs zawodowy,

  Kurs składa się ze zjazdu praktycznego oraz intensywnych pięciodniowych Praktyk Numerologicznych.

  Możliwość przystąpienia tylko dla osób posiadający Dyplomu Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej według praktyki i dorobku Małgorzaty Brzozy.

  Proponowane terminy (mogą ulec zmianie)

  🗓 21-22.01.2023 – Terapia, a Numerologia

  🗓 15-19.02.2023 – Praktyki Terapeutyczne w Numerologii

  SAMODOSKONALENIE
  przez wiedzę z numerologii karmicznej,
  to indywidualna ścieżka samorozwoju,
  powrotu świadomości do pierwotnej doskonałości naszego istnienia.

  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły kursu

  📲 Tel. +48 884 710 888
  📩 sekretariat@szkolaterapeutow.pl

  Poznaj więcej warsztatów: