Realizacja zamierzeń wg D. Hawkinsa

Realizacja zamierzeń – jak uwalnianie negatywnych emocji w tym pomaga. Warsztaty on-line.

Kolejne spotkanie z Techniką Uwalniania i koncepcją nauczyciela duchowego, psychiatry Davida Hawkinsa.
Patrząc na stworzoną przez Hawkinsa, Mapę Poziomów Świadomości, zauważamy, że pragnienie jest także emocją z poziomów negatywnych, czyli tych które nas obciążają. Czy w związku z tym mieć pragnienia czy ich nie mieć? Jak realizować to co sobie zamierzyliśmy?
Na kolejnych warsztatach prowadząca podzieli się własnym doświadczeniem, opierając się na przykładach gdy kilkakrotnie zrealizowało się w jej życiu to co sobie zamierzyła, mimo że wszyscy dookoła wątpili.
W pierwszej części, teoretycznej, przyjrzymy się osiąganiu zamierzeń z punktu widzenia Hawkinsa. W drugiej, będziemy praktykować Technikę Uwalniania.
Zapraszamy osoby, które zetknęły się już z tą metodą , jak i te które jej nie znają oraz wszystkich którym bliski jest temat zrozumienia tego, jak realizują się nasze marzenia 🙂

🔸 Technika Uwalniania, zajmuje się stłumionymi emocjami. Jej twórca, psychiatra i nauczyciel duchowy David Hawkins uważa, że tłumione uczucia są przyczyną trudności doświadczanych w każdej ze sfer życia.

🔸 Metoda ta jest także drogą rozwoju świadomości, wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie.

🔸 Uwalnianie trudnych emocji jest procesem – podróżą w głąb siebie, sprawia że porzucamy stare schematy, to, co nas więziło wewnętrznie. Prowadzi nas ku wolności wewnętrznej i poczuciu mocy.

Spotkanie będzie miało 2 części:
✅ Pierwsza część – mini-wykład
✅ Druga część – zajęcia praktyczne techniki uwalniania.

PROWADZĄCA:
Ela Juszczyk – psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl

🗓 TERMIN
14 maja, czwartek
godz. 18.00-20.00

💸 CENA MINI-WARSZTATU : 90,00 zł

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa.

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl