OdNowa Ja dla Młodzieży

Serdecznie zapraszamy Młodzież w przepiękną, prawdziwą i intensywną podróż do samego źródła, do tego kim tak naprawdę jesteście w głębi swojej istoty!

Podróż, która pozwoli Ci lepiej i pełniej zrozumieć siebie i innych. Podróż, która pokaże Ci jak działać, jak kreować, jak kochać i jak manifestować swoje marzenia w życiu ✨

To będzie podróż do prawdziwego Ciebie! Nie tego jakiego oczekuje od Ciebie otaczający cię świat, ale tego którym zawsze chciałeś być, albo już jesteś, tylko boisz się zamanifestować prawdziwego siebie w świecie 🌍

W proponowanej przez nas podróży pokażemy, doświadczymy zainspirujemy Cię 🚀
✅ Jak komunikować się ze światem w prawdziwy sposób z przestrzeni serca, bez przemocy w bezpieczny sposób dla siebie i dla innych.

✅ Jak połączyć się ze sobą w prawdzie i w pełni swojej mocy.✅ Jak odnaleźć w sobie odpowiedź “kim jestem?”

✅ Jak zdrowo stawiać granice sobie i innym

✅ Jak uwolnić się od starych, nie służących nam już programów, które blokują twój prawdziwy potencjał.

✅ Jak bezpiecznie uwolnić stare , nieprzeżyte emocje, aby już nami nie sterowały.

✅ Jak wyciszyć ciało i umysł i zregenerować się w pełni, aby realizować swoje marzenia, cele i projekty.

✅ Jak nauczyć się nawigować swoją energią i czerpać z niej radość, kreatywność i moc działania, bycia, wyrażania się.

✅ Jak decydować o sobie w świadomy sposób będąc jednocześnie odpowiedzialnym za siebie i jakość swoich doświadczeń, przeżyć i reakcji w życiu codziennym.

✅ Jak łączyć materię z duchowością. Emocje z rozumem.

✅ Jak łączyć energię męską i żeńską w codziennym życiu i sięgać po nie świadomie.

✅ Jak nawigować relacją z samym sobą i z innymi.
Będziemy mówić, dyskutować, doświadczać i eksperymentować. Będziemy TOTALNI!

Prowadząca: Agnieszka Kowalewska

Wszechstronna, wielowymiarowa, łącząca różne aspekty życia, by zbudować mentalny świat wspierający spokój i równowagę w relacji z samym sobą jak i z innymi ludźmi. Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji opartych na prawdzie i miłości. Terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie.
Ma naturalny dar odkrywania i rozwijania w pacjentach ich wewnętrznych potencjałów, które stanowią dla nich mocną bazę i wsparcie w procesach zmiany.
👉Czytaj więcej…

W celu przybliżenia tematyki warsztatu, Agnieszka Kowalewska przeprowadzi we wtorek 11.02 oraz 18.02 relacje live na fanpage’u OdNowa Krok po Kroku – warsztaty rozwojowe o godz. 20:30. Zachęcamy do obejrzenia! Już w najbliższy wtorek (11.02) będzie to pierwszy odcinek sezonu pt. “Świat naszych uczyć” – “Dlaczego dziecko wywraca nasz świat do góry nogami?” Zapraszamy 🎬

Prowadząca: Anna Mrówczyńska-Dąbska

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, od lat zafascynowana Biologią Totalną. Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT. Certyfikat BT zdobyła biorąc udział w szkoleniach samego twórcy tej metody – Gilberta Renaud. Nienasycona kontynuuje pogłębianie swojej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie, uczestnicząc w kolejnych tematycznych szkoleniach i warsztatach Biologii Totalnej. Od wielu lat pozostaje na ścieżce samorozwoju. Jest zafascynowana ludźmi i holistycznym podejściem do człowieka. Specjalizuje się nie tylko w rozwiązywaniu konfliktów związanych z kondycją zdrowotną swoich pacjentów, ale również w rozwiązywaniu konfliktów na polu seksualności, związków, relacji czy zdrowia i kondycji emocjonalnej dzieci.

👉Czytaj więcej…

🗓 Terminy spotkań warsztatu:

👉 21.03

👉 25.04

👉 09.05

👉 16.05

👉 13.06

📌 Miejsce

Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii

Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk

💸 Cena 1500 zł

Całość warsztatu (5 spotkań) w cenie 1500 zł

Wpłata 500 zł – gwarancja miejsca.

Reszta kwoty do zapłacenia w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu ⚠

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl