NOWOŚĆ! 
Konsultacje astrologiczne w siedzibie Odnowy

Podczas konsultacji dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka.

 Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem.

 To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy.

 Odkrywam przed osobą jej własne potencjały, talenty, możliwości życiowe i drogi które do nich prowadzą. Również wskazuję kierunki rozwoju i drzemiące często uśpione siły które mamy ale jeszcze z nimi się nie spotkaliśmy.

 Zapis horoskopu determinuje los ale podczas konsultacji astrologicznej znajduję możliwości wpływu i polepszenia jakości życia a nawet całkowitej zmiany dotychczasowej drogi życiowej.

 Przemieszczam się w czasie i określam najlepszy możliwy moment na nabycie lub zbycie nieruchomości, podjęcie nauki, otwarcie biznesu, wyjazd, zawarcie związku. Wykonuję prognozę roczną i wieloletnią, skupiając się na najlepszym możliwym zsynchronizowaniu czasu, miejsca i właściwej decyzji dla danej osoby.

Joanna Konopka – Astrolog. Architekt – https://odnowacentrum.pl/zespol/joanna-konopka/

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient. Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

  • Terminy:
    24.07 od godziny 15.00 do 19:00
    25.07 od godziny 15:00 do 19:00

Miejsce: Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii, Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

Cena: 200 zł za pierwszą godzinę i 150 zł za każdą kolejną
Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 115 zł
Pełna cena warsztatu wynosi 200 zł – reszta kwoty do zapłacenia w trakcie konsultacji

 ZGŁOŚ UDZIAŁ: 

 Kontakt i zapisy:
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://odnowacentrum.pl/ 

Poznaj więcej warsztatów