Klucze do szczęścia

WARSZTAT PRZENIESIONY NA 14 CZERWCA 2020 r., ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Klucze do szczęścia 🔑🌈

Zapraszamy na zupełnie nowy i wyjątkowy cykl warsztatów, zatytułowany: “Klucze do szczęścia”. Pierwszym z nich jest Serce ❤
Organ, któremu nadajemy najwięcej duchowej mocy i choć przeczy temu medycyna, wiemy, że można je przed kimś otworzyć, można je złamać, nosić w nim smutek, zdradę, żałobę, ale i radość. Jego energia ma bezpośredni wpływ na nasze decyzje i wybory.

Kto szuka harmonii na poziomie serca, odnajdzie ją podczas tego warsztatu. Najpierw nazwie źródło swojego bólu, zagubienia, tęsknoty, a następnie rozpozna wewnętrzną drogę do własnego szczęścia.

Ten wyjątkowy proces będzie mógł odbyć się w warunkach intymności i bezpieczeństwa dzięki doświadczeniu Bogumiły Sowińskiej – która od lat jest przewodnikiem duchowym, dla tych którzy dojrzeli do zmian i są gotowi stanąć do życiowej prawdy, mierząc się nie tylko z własną przeszłością, ale również losami swoich przodków.

Ukojenie własnego serca to pierwszy krok do życiowego sukcesu.
Z serca zapraszamy.

Bogumiła Sowińska 🙋♀
Dyplomowana Terapeutka diagnostyki karmicznej, Energo Terapeutka, która pracuje metodami pozwalającymi dotrzeć do głębszych i pierwotnych przyczyn problemów zdrowotnych i życiowych. Terapeutka z 20-letnią praktyką. Przewodnik duchowy z powołania. Ukończyła kursy z zakresu bioenergoterapii, reiki, theta healing i diagnostyki karmicznej.

Na co dzień praktykuje w Klinice OdNowa, jak również jest Energo Terapeutą w Szkole Terapeutów OdNowa. Prowadzi wykłady i warsztaty z powyższej tematyki.

Terapeutka robiąc wgląd w wielowymiarowe ciało człowieka pomaga uzyskać zdrowie i harmonie w życiu. Odczytuje stan zdrowia badanego na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Oczyszcza ze szkodliwych programów, przekonań, wzorców i lęków. Usuwa obciążenia karmiczne po linii rodowej mamy i taty. Dobiera odpowiednią metodę pomocy, aż do całkowitego uzdrowienia.

https://odnowacentrum.pl/zespol/bogumila-sowinska/


🗓 Data: 14 czerwca 2020, godz. 14:30 – 18:30

WARSZTAT PRZENIESIONY NA 14 CZERWCA 2020 r., ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

🌍 Miejsce: Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

💸 Koszt – 220 zł

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę 74 zł.
Reszta kwoty (146 zł) do zapłacenia w gotówce przed rozpoczęciem wydarzenia.

🛒 KUP BILET – https://app.evenea.pl/event/kluczedoszczescia/

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl