“Ja też jestem w tej relacji” – Wszystko o związkach.

Układam się na nowo

Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają na 5 odcinek cyklu bezpłatnych webinarów

Zapraszamy 08.11.2021 o godz. 20.20

Jestem w punkcie, w którym układam się na nowo.
Jestem w punkcie , w którym muszę uznać Siebie i pochodzić ze sobą…
Dlaczego❓
🔹aby zrozumieć Siebie i swoje potrzeby
🔹aby zobaczyć gdzie są moje granice, które zostały tak mocno przekroczone
🔹aby nauczyć się, że Ja w związku odpowiadam TYLKO za Siebie
🔹aby usłyszeć, swoje potrzeby, które pozwolą mi żyć w jakości jakiej potrzebuje dla siebie
🔹aby obudzić w sobie, komunikację ze sobą, która zbuduje zaufanie do Siebie
Układając się na nowo… potrzebuje Przyjaciela na swojej ścieżce…nie takiego, który będzie mnie pouczał.. ale takiego który mnie wesprze. Będzie tak… po prostu 🙂 aby Być świadkiem, mojej nowej drogi…

Dlatego, Terapeutki Izabela Milczarek i Sylwia Keampf poprowadzą Cię w tym trudnym dla Ciebie czasie, abyś mógł stanąć w prawdzie do tego co dla Ciebie trudne.
Zadadzą Ci te właściwe pytania, które ukierunkują emocje, na rozwiązanie Twojego problemu w relacji po to , abyś umiał we właściwy sposób wypracować, to co będzie odpowiednie dla Ciebie i Twojego partnera.

Izabela Milczarek
Międzynarodowy Dyplomowany Refleksolog w The International Academy of Reflexology & Maridian Therapy. Praktyk Medycyny Chińskiej w specjalizacji Fitoterapia, w 2015 w prowadzeniu Prof Li Jie, dr Wang odbyła Staż Kliniczny w Szpitalu Qingadao w Chinach a w 2016 w prowadzeniu Prof Li Jie odbyła Program Master Jing Gui Yao Lue – Podstawowe Receptury ze złotego kufra.

Magister Psychologii Zarządzania, Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2013 prowadzi Klinikę OdNowa Centrum Refleksoterapii, gdzie na co dzień pracuje z pacjentami w zakresie holistycznej opieki poprzez integracje Ciała, Umysłu i Ducha.

Sylwia Kaempf
Dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii oraz studia podyplomowe trenerskie metafizyczne (educator, pedagog, nauczyciel). W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

📌 Transmisja na żywo – Zarejestruj się:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-ja-tez-jestem-w

🗓 Poniedziałek 08.11.2021 – godz. 20.20

📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel. + 48 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej webinarów:

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl