“Ja też jestem w tej relacji” – Wszystko o związkach.

Jestem w swojej mocy

Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają na ostatni już, 6 odcinek cyklu bezpłatnych webinarów

Zapraszamy 15.11.2021 o godz. 20.20

Każde rozstanie, każde odrzucenie jest historią o mnie.
Już wiem, że to co się wydarzyło, stało się dlatego że:
🔹 nie zareagowałem
🔹 nie stanąłem za Sobą
🔹 nie wiedziałem, ze mogę zrobić inaczej
🔹 moje wychowanie utrudniło mi zobaczenie prawdy o relacji jaką też tworzyłem
Wiem, że teraz stając w swojej mocy muszę popracować nad sobą, aby spokój we mnie, zaufanie jakie mam do siebie, poprowadziło mnie we właściwy dla mnie sposób… abym zrozumiał słowa, które mówię.
❤ Kocham Siebie – biorę odpowiedzialność za Siebie – stawiam granice, które chronią moje poczucie bezpieczeństwa.
Jestem dla Siebie.
Dlatego, Terapeutki Izabela Milczarek i Sylwia Keampf poprowadzą Cię w tym momencie, abyś mógł stanąć w prawdzie do tego co dla Ciebie stanie się codziennością.
Zadadzą Ci te właściwe pytania, które ukierunkują emocje, na rozwiązanie Twojego nowego życia ze Sobą w relacji po to, abyś umiał we właściwy sposób wypracować, to co będzie odpowiednie dla Ciebie i dla Twojego przyszłego partnera.

Izabela Milczarek
Międzynarodowy Dyplomowany Refleksolog w The International Academy of Reflexology & Maridian Therapy. Praktyk Medycyny Chińskiej w specjalizacji Fitoterapia, w 2015 w prowadzeniu Prof Li Jie, dr Wang odbyła Staż Kliniczny w Szpitalu Qingadao w Chinach a w 2016 w prowadzeniu Prof Li Jie odbyła Program Master Jing Gui Yao Lue – Podstawowe Receptury ze złotego kufra.

Magister Psychologii Zarządzania, Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2013 prowadzi Klinikę OdNowa Centrum Refleksoterapii, gdzie na co dzień pracuje z pacjentami w zakresie holistycznej opieki poprzez integracje Ciała, Umysłu i Ducha.

Sylwia Kaempf
Dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii oraz studia podyplomowe trenerskie metafizyczne (educator, pedagog, nauczyciel).

W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

📌 Transmisja na żywo – Zarejestruj się:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-ja-tez-jestem-w

🗓 Poniedziałek 15.11.2021 – godz. 20.20

📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel. + 48 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej webinarów:

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl