Grupa Rozwojowa - Edycja #1 Spełnione związki - Spełnione życie

Okoliczności w jakich obecnie funkcjonujemy, nie tworzą przychylnych warunków do takiej pracy – ani w przestrzeni energetycznej, ani w przestrzeni poczucia bezpieczeństwa dla mnie i dla Ciebie. W związku z tym, nie jestem w stanie poprowadzić warsztatu 2 kwietnia “Dobre pożegnanie na dobry początek.” w dotychczasowej formie.

Jeśli potrzebujesz pracować ze swoim problemem wcześniej, szukaj informacji o wieczornych warsztatach Ustawień Systemowych – “Ustaw się do Życia”, które również prowadzę w Gdańsku. Informacje o wszystkich tych wydarzeniach znajdziesz na stronie internetowej Klinika ODNOWA oraz na fanpage Odnowa Krok po Kroku – warsztaty rozwojowe.

Tymczasem jestem dla Was dostępna ON-LINE (telefon/ whatsApp/ skype) w ramach sesji indywidualnych. Praca indywidualna jest subtelna, ale jej efekty przejawiają się w życiu równie skutecznie, jak rozwiązania wypracowane poprzez ustawienie poprowadzone podczas warsztatu grupowego.

Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata IRI Jakubowska
Ustawienia Systemowe – Życie po traumie

GRUPA ROZWOJOWA EDYCJA #1 – Ustawienia Systemowe

“Spełnione ZWIĄZKI – Spełnione ŻYCIE” 👫💕

Małgorzata IRI Jakubowska

🔸 Rozwój osobisty i praca własna w przestrzeni Związków.
Jak tworzyć szczęśliwe, spełnione związki? Nie da się na to pytanie odpowiedzieć jednym zdaniem. I zapewne nie istnieje żadna “złota recepta” na udany związek, która będzie pasować do każdego nas. Można jednak poznać dynamiki w relacjach partnerskich, zaobserwowane w pracach Ustawień Systemowych, co B.Hellinger – twórca tej metody – nazwał Porządkami Miłości.

Dynamika z naszej rodziny wprost przekłada się na to, jakich partnerów przyciągamy, dlaczego wchodzimy w takie, a nie inne związki, jak układamy sobie życie po zdradzie czy rozstaniu z partnerem. Dynamika oznacza, że wpływają na nas niedokończone sprawy z poprzednich związków, tematy z dzieciństwa lub nieświadoma głęboka identyfikacja z jednym z naszych Przodków i jego Losem. Gdy w Systemie Rodowym – którego jesteśmy częścią – w jakimś związku brakowało harmonii, np. gdy towarzyszyły mu bolesne przeżycia, podobne trudności możemy dziś przeżywać ze swoim partnerem.

Na szczęście ZMIANA nie jest nam obca! Mamy możliwości, by niwelować niekorzystny wpływ Rodowych dynamiki obciążenia transformować we własne zasoby. Warunkiem jest gotowość do zmiany, otwartość i zaangażowanie.Możemy tworzyć związki, w których zamiast walki pojawi się szczęście i spełnienie obojga partnerów. A nawet możemy tworzyć spełnione życie, ponieważ ZWIĄZKI w swojej wielowymiarowości, to zdecydowanie więcej, niż relacja z wymarzonym partnerem.

🔸 Cel i metoda pracy

Grupa rozwojowa to połączenie nauki z pracą własną. Przez cykl 6 spotkań: • poznasz metodę Ustawień Systemowych• nauczysz się samodzielnie stosować tę metodę w swoim życiu• rozwiniesz wglądy i intuicję• doświadczysz dynamik i postaw wpływających na jakość związków• rozpoznasz istotę swojego problemu w relacjach partnerskich• zmienisz jakość swojego życia w aspekcie związków – na tyle, na ile będzie to możliwe.

🔸 Tematyka i terminy spotkań

Spotkania będą odbywały się w czwartki w godzinach 18:00 – 21:00

👉 6 lutego 2020 r. “Moja osobista wibracja partnerska.”

👉 20 lutego 2020 r. “Moje miejsce i dynamika w związku.”

👉 5 marca 2020 r. “Bliskość i zaufanie w związku.”

👉 19 marca 2020 r. “Miłość Seks i Konflikt w związku.”

👉 2 kwietnia 2020 r. “Dobre pożegnanie na dobry początek.” – NIE ODBĘDZIE SIĘ W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

👉 23 kwietnia 2020 r. “Od pary do rodziny.”

Zachęcam cię do udziału w całym cyklu. Krok po kroku przejdziesz własny proces zmiany postawy i rozpuszczania blokad w przestrzeni związków oraz poznasz i nauczysz się stosować narzędzia do pracy własnej już po zakończeniu warsztatu.

Spotkania będą obejmowały wykłady, ćwiczenia oraz prace własne poprowadzone w temacie danego spotkania. Doświadczysz ustawień jako klient, reprezentant i obserwator. Możesz również uczestniczyć w wybranym spotkaniu. Pierwszeństwo przy rezerwacji miejsca mają osoby, które uczestniczą w pełnym cyklu.

💸 Cena

Cena całego cyklu: 1800 zł
Gwarancja miejsca poprzez wpłatę 600 zł – reszta kwoty do zapłacenia w gotówce przed rozpoczęciem warsztatu.

Cena jednego spotkania: 300 zł
Gwarancja miejsca poprzez wpłatę 100 zł – reszta kwoty do zapłacenia w gotówce przed rozpoczęciem warsztatu.

❓ Dla kogo?

Grupa rozwojowa jest dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowana rozwojem osobistym i pragniesz zmienić jakość swoich związków, bo:

• nie możesz poznać partnera lub utrzymać związku

• przyciągasz trudnych lub niedostępnych partnerów

• narasta w tobie rozczarowanie związkiem lub partnerem

• przechodzisz przez trudny rozwód

• nie możesz sobie ułożyć życia po rozstaniu lub zdradzie

• męczą cię konflikty w związku, osamotnienie lub zazdrość

• po narodzinach dziecka gaśnie zainteresowanie sobą lub namiętność

• po ślubie coś się zmieniło, choć wcześniej żyliście razem kilka lat – i było dobrze.

Do zobaczenia! 🙋♀
Małgorzata IRI Jakubowska

Ustawienia Systemowe – Życie po Traumie

📌 MIEJSCE

Klinika OdNowa Al. Zwycięstwa 46/1

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE

sekretariat@odnowacentrum.pl

(+48) 509 614 409

https://www.odnowacentrum.pl/

FB: https://www.facebook.com/events/181796669805409/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl