Diagnoza holistyczna i refleksoterapia prowadzona z Izą Milczarek

Izabela Milczarek zaprasza Ciebie na diagnozę holistyczną oraz refleksoterapię prowadzoną 24 czerwca od godz. 10:00 w Warszawie w obiekcie Cud Grochów ☯

Diagnoza holistycznaodnowacentrum.pl/oferta/diagnoza-holistyczna/

Zadaniem Terapeuty jest określenie stanu Twojego zdrowia na poziomie ciała, umysłu i ducha. Ta diagnoza dotyka wszystkich wielowymiarów człowieka, który przeżywa siebie w codzienności. Aby być w zgodzie ze sobą, należy wiedzieć o sobie wszystko to, co da Ci poprawę jakości Twojego życia. Trudność samej zmiany jest spowodowana niewiedzą na swój temat, gdyż pacjentowi brak jest kompetentnej wiedzy, która wybudziłaby oczekiwany efekt. Uzmysłowienie sobie własnych potencjałów, nawyków, przekonań z poziomu ciała, umysłu i ducha prowadzi ku nowemu początkowi dla siebie.

Refleksoterapia prowadzonaodnowacentrum.pl/oferta/refleksoterapia-prowadzona/

Refleksoterapia prowadzona to zintegrowana terapia usprawniająca ciało, umysł i ducha w swojej kompatybilności, aby osiągnąć homeostazę na każdym z Twoich poziomów. Terapeuta poprzez indywidualną diagnozę holistyczną ustala tu i teraz pacjenta, określając, z jakiej perspektywy startuje on, aby dotrzeć do swojego świadomego rozwoju, gdzie ciało i duch oraz umysł współpracują ze sobą, rozumieją się i tworzą zupełnie inną jakość życia w codzienności pacjenta.

Terapia ta to droga 13 refleksologicznych kroków, w którą zabierze Cię terapeuta, wzmacniając uważność wobec Twojego ciała. Korzysta przy tym z refleksologii, sztuki obserwacji wielowymiarowej, przepływów energetycznych w organizmie, jak również wglądu do codzienności, z jaką się zmagasz, a która rzutuje na Twoje samopoczucie. Terapia skupi się również na blokadach pamięci komórkowej w ciele, jakie w sytuacjach traumatycznych powracają do Ciebie, aby komunikować stan Twojego ciała.

👩‍🦰 O Izabeli Milczarek: odnowacentrum.pl/zespol/izabela-milczarek/

 🗓 24 czerwca, godz. 10:00
📌 Miejsce: Cud Grochów ul. Osowska 84a, 04-351 Warszawa
💸 Kwota 400 zł (Płatne gotówką na miejscu)
📲 Zapisy: Sebastian Franczak +48 507 353 748.

 ⚠  Ilość miejsc ograniczona

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas. 

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl