Biologia totalna

Biologia totalna to powrót do siebie, do zdrowia, do swojego źródła. To droga do swojego prawdziwego ja. To pozbycie się starych, bezużytecznych programów, które już dawno nam nie służą, a jedynie blokują nasz potencjał, radość życia a nawet sprawiają, że chorujemy.

Bardzo wiele konfliktów, jakie nam się przydarzają w życiu pozostaje nierozwiązanych i zepchniętych do naszej podświadomości. Ale one nie znikają. Są tam i dopóki ich nie rozwiążemy , towarzyszą nam cały czas, pozostając jednocześnie mniej lub bardziej uśpione. Aktywują się pod wpływem długotrwałego stresu, traumy, a czasami pod wpływem innego konfliktu. Dotarcie do źródła konfliktu to otwarcie sobie możliwości usunięcia związanej z konfliktem choroby bądź blokującego nas zachowania.

  • Jeśli masz poczucie, że coś cię blokuje w życiu, że wielokrotnie już próbowałeś dokonać jakiejś zmiany, ale Twoje starania nie przynoszą rezultatu.
  • Jeśli utknąłeś w jakimś schemacie, z którego nie możesz się wydostać.
  • Jeśli cierpisz na jakieś dolegliwości chorobowe.

Zapraszam Cię na warsztat “Wstęp do Biologii Totalnej” , na którym podzielę się z Wami tym czym jest Biologia Totalna, a czym na pewno nie jest.

Pokażę główne mechanizmy jakim podlegamy z biologicznego punktu widzenia. Podzielę się z Wami również technikami uwalniania od konfliktu.

Zabiorę Was w podróż do lepszego zrozumienia siebie, swoich dolegliwości i zdarzeń z jakimi borykacie się na co dzień w życiu, pracy czy w swoich relacjach.

Zapraszam na przepiękną podróż do wolności. Do odkrycia, kim jesteś w głębi swojego jestestwa.

Klinika OdNowa, al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

Youtube: https://bit.ly/2nQdu6Y

FB: https://www.facebook.com/odnowakrokpokroku/

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl