Bezpłatny webinar "To Twój czas" - Studium Siebie Samego

Terapeutki Kliniki OdNowa
Izabela Milczarek i Agnieszka Kamińska zapraszają Cię na trzeci bezpłatny webinar pt.
STUDIUJ SIEBIE SAMEGO – TO TWÓJ CZAS
który odbędzie się 14.03.2022 o godz. 20.20 ✅

 

🔸 Webinar Studiuj Samego Siebie – Twoje zasoby i potencjały
Czy wiesz jakie masz zasoby i czy potrafisz z nich korzystać? Twoje energetyczne, rodzinne, duchowe i emocjonalne zasoby określają sposoby Twojego funkcjonowania w świecie oraz kreowania własnej rzeczywistości.

Gdy brakuje Ci zrozumienia, kim jesteś, szukasz po omacku i chwytasz się zewnętrznych kół ratunkowych, aby określić swoje kierunki i dążenia. Natomiast kiedy jesteś mocno osadzony na swoich fundamentach, czujesz, że przepływa przez Ciebie Kreacja Życia.

To fakt – niektóre zasoby mogą Cię przerażać, a niektóre potencjały onieśmielać. Czasem nie rozumiesz tego, co w Tobie jest, nie umiesz tego zinterpretować. Gdy jednak uczysz się samego siebie, zdobywasz narzędzia do rozpoznawania i korzystania z mocy, które w Tobie drzemią.

Webinar Studiuj Samego Siebie – Twoje zasoby i potencjały wskaże Ci drogę do umiejętnego rozpoznawania i świadomego korzystania z własnych mocy, abyś stanął we własnej Kreacji Życia.

Podstawą edukacyjną jest szeroko stosowana Naturoterapia, oraz wiedza z zakresu Terapii Naturalnych jakie praktykują terapeutki w swojej codziennej praktyce z pacjentami w Klinice OdNowa poprzez terapie indywidualne oraz terapie on-line.

Czas zacząć Studium Siebie Samego
🔸 Czas zacząć zgłębiać wiedzę o Sobie, która poprowadzi Cię do Siebie, w wielkim zrozumieniu Twojego Ciała, Umysłu i Ducha i gdy zrozumiesz jak ważny jest to proces dla Ciebie, aby być Sobą w każdej dziedzinie swojego życia, doświadczysz swojego Bycia na poziomie szczęścia, miłości i zrozumienia Siebie.
🔸 Webinar Studiuj Samego Siebie – To Twój czas, przeznaczony jest dla każdego, kto chce stanąć do Siebie w prawdzie, aby zrozumieć rytm swojego ciała, kompatybilność wibracji Siebie z wibracjami emocji, jakie przeżywamy lub nie w swojej codzienności.
🔸 Podstawą edukacyjną jest szeroko stosowana Naturoterapia, oraz wiedza z zakresu Terapii Naturalnych jakie praktykują terapeutki w swojej codziennej praktyce z pacjentami w Klinice OdNowa poprzez terapie indywidualne oraz terapie on-line.


Opisy terapeutek:
👩‍🦰 Izabela Milczarek – Terapeuta Refleksolog , Terapia Wielowymiarowa
Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego.

W codziennej pracy Terapeuta dotyka przyczyny i skutku syndromów jakie panują w organizmie, aby znaleźć korzeń niemocy Pacjenta. Do tego aspektu Terapeuta używa różnicowania stanu emocjonalnego poprzez chorobową manifestacje ciała i dynamik energetycznych, używając do tego Medycyny Chińskiej, Astrologii Chińskiej Bazi – 4 filarów Przeznaczenia, sztuki obserwacji wielowymiarowej ale przede wszystkim Refleksoterapii opartej o przepływy energetyczne jakie biegną w kanałach energetycznych.


👩‍🦰 Agnieszka Kamińska – Terapeuta Duchowy, Twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice. Pedagog transformacji, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu – Open Voice Studio w Gdańsku. Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości. Pracuje holistycznie, wykorzystując uzdrawiające praktyki duchowe, psychologiczne i szamańskie, integrację psychosomatyczną, bioenergoterapię oraz pracę z ciałem.

🗓 14.03 g. 20:20
✅ Zachęcamy również do dołączenia do kursu: studiumsamegosiebie.odnowacentrum.pl
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 (+48) 509 614 409

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl