Bezpłatny Webinar o astrologii - Twój gwiezdny kompas

Czy wiesz jak astrologia wpływa na Twoje życie? W gwiazdach zapisany jest Twój los, wygląd, charakter, trudności jak i ich rozwiązania. Dlaczego przyciągasz takich, a nie innych partnerów ? Jak cykle planet kształtują wydarzenia w Twoim życiu takie jak śluby, studia, wyjazdy, przeprowadzki, decyzje biznesowe i inne?
Dowiecie się tego na bezpłatnym webinarze w czasie którego opowiem jak wspomagać się wiedzą astrologiczną w codziennym życiu i jak przygotować się do ważnych wydarzeń i decyzji życiowych.Będę również odpowiadała na pytania. Zapraszam do uczestnictwa.

24.07 godzina 18.00- 1,5h

MIEJSCE – zdalnie / on-line

CENA WARSZTATU – BEZPŁATNY

Warsztat poprowadzi Joanna Konopka – Astrolog. Architekt
W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.
Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.
Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każ-dego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.
Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacjach, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

Osoby zarejestrowane otrzymają na maila linka do webinaru.

Zapraszam Joanna Konopka

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl