Astrologia (wykład + ćwiczenia): "W rytmie gwiazd" Warsztaty online. Poziom I

Dzień 1

Na warsztacie omówimy sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.Hemisfery horoskopu.Ascendent, descendent, medium coeli, imum coeli-czyli co znaczą osie horoskopu i do czego służą. Czyli kim jestem i jaki jestem.Podział horoskopu na domy – omówię kolejne części koła natalnego i ich znaczenie. Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał, a gdzie być może jeszcze nie odkryty diament.Znaki i ich władcy- krótka charakterystyka znaków i ich władców Żywioły – opis żywiołów znaków i ich znaczenie Jakości -opis jakości znaków i ich znaczenie

Dzień 2

Astrologia ćwiczenia: Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertyk a może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym. Charakter, kariera, dom, związki- nauczymy się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają znaki na te i inne dziedziny życia.

MIEJSCE: Zajęcia zdalne

CENA WARSZTATU:

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł

Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł

Reszta kwoty do zapłacenia przelewem w trakcie zajęć.

12.07 godzina 18.00 część wykładowa poziom – 3h 

13.06 godzina 18.00 ćwiczenia poziom – 3h

Po zakupie biletów prześlemy link do pokoju webinarowego.

WAŻNE⚠ Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

Zaprasza Joanna Konopka – Astrolog. Architekt
W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skon-taktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.
Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.
Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każ-dego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.
Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

Zapraszamy!

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl