Astrologia (wykład + ćwiczenia) "W rytmie gwiazd" Poziom 4

OPIS WARSZTATÓW “W rytmie gwiazd”

Poziom IV

Astrologia wykład:

Przypomnienie materiału z poziomu III.

Poziom IV to kontynuacja zgłębiania wiedzy na temat aspektów planetarnych.

Odkryjecie w jaki sposób aspekty planet do domów, znaków zodiaków i planet między sobą mają przełożenie na nasze losy.

Aspekty aplikacyjne, separacyjne i rozłączne. To coraz bardziej precyzyjne narzędzia do zgłębiania horoskopu i odczytu informacji o jego właścicielu.

Konfiguracje planetarne i znajdowanie w nich życiowych potencjałów. Los zapisany w gwiazdach – odnajdź i swój w konfiguracjach.

Czy Saturn lubi Wenus? Jak to jest u Ciebie z miłością? Tego i wielu innych zagadnień nauczysz się właśnie na tym warsztacie.

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników.

Charakterystyka swojego horoskopu na podstawie aspektów planet. Dowiesz się w jakich przestrzeniach życiowych mamy lekko i harmonijnie, a gdzie trzeba się wysilić bardziej. Będziemy szukać ukrytych dynamik rządzących horoskopem, a co za tym idzie losem każdego z uczestników.

To ciąg dalszy i kontynuacja “rozpakowywania” horoskopu z poziomu I , II i III.

Nauczycie się rozpoznawać samodzielnie wpływ planet na los, a stąd już tylko krok do predykcji przyszłości.

KONSULTACJE ASTROLOGICZNE ONLINE

Podczas konsultacji dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka.

Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem.

To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy.

Odkrywam przed osobą jej własne potencjały, talenty, możliwości życiowe i drogi które do nich prowadzą. Również wskazuję kierunki rozwoju i drzemiące często uśpione siły które mamy ale jeszcze z nimi się nie spotkaliśmy.

Zapis horoskopu determinuje los ale podczas konsultacji astrologicznej znajduję możliwości wpływu i polepszenia jakości życia a nawet całkowitej zmiany dotychczasowej drogi życiowej.

Przemieszczam się w czasie i określam najlepszy możliwy moment na nabycie lub zbycie nieruchomości, podjęcie nauki, otwarcie biznesu, wyjazd, zawarcie związku. Wykonuję prognozę roczną i wieloletnią, skupiając się na najlepszym możliwym zsynchronizowaniu czasu, miejsca i właściwej decyzji dla danej osoby.

Joanna Konopka – Astrolog. Architekt

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka. Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient. Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

💻 Miejsce: Zajęcia zdalne

💸 Cena warsztatu:

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę w wysokości 135 zł

Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł

Reszta kwoty do zapłacenia przelewem w trakcie zajęć

30.08 godzina 18.00 część wykładowa poziom 4 – 3h

31.08 godzina 18.00 ćwiczenia poziom 4 – 3h

WAŻNE Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów