Astrologia (wykład + ćwiczenia) "W rytmie gwiazd" Poziom 1

OPIS WARSZTATÓW “W rytmie gwiazd”

Poziom I

Astrologia wykład :

Na warsztacie omówimy sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.

Hemisfery horoskopu.

Ascendent, descendent, medium coeli, imum coeli – czyli co znaczą osie horoskopu i do czego służą. Czyli kim jestem i jaki jestem.

Podział horoskopu na domy – omówię kolejne części koła natalnego i ich znaczenie. Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał a gdzie być może jeszcze nie odkryty diament.

Żywioły i jakości-opis żywiołów znaków i ich znaczenie w naszym codziennym życiu.

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertykm a może jedno i drugie? Typy osobowości, charakter, kariera, dom, związki – nauczymy się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają znaki na te i inne dziedziny życia.

KONSULTACJE ASTROLOGICZNE ONLINE

Podczas konsultacji dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka.

Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem.

To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy.

Odkrywam przed osobą jej własne potencjały, talenty, możliwości życiowe i drogi które do nich prowadzą. Również wskazuję kierunki rozwoju i drzemiące często uśpione siły które mamy ale jeszcze z nimi się nie spotkaliśmy.

Zapis horoskopu determinuje los ale podczas konsultacji astrologicznej znajduję możliwości wpływu i polepszenia jakości życia a nawet całkowitej zmiany dotychczasowej drogi życiowej.

Przemieszczam się w czasie i określam najlepszy możliwy moment na nabycie lub zbycie nieruchomości, podjęcie nauki, otwarcie biznesu, wyjazd, zawarcie związku. Wykonuję prognozę roczną i wieloletnią, skupiając się na najlepszym możliwym zsynchronizowaniu czasu, miejsca i właściwej decyzji dla danej osoby.

Joanna Konopka – Astrolog. Architekt

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka. Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient. Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami. 

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

💻Miejsce: Zajęcia zdalne

💸Cena warsztatu: 

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę w wysokości 135 zł

Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł

Reszta kwoty do zapłacenia przelewem w trakcie zajęć

16.08 godzina 18.00 część wykładowa poziom 1 -3h

17.08 godzina 18.00 ćwiczenia poziom 1 -3h


WA
ŻNE Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów