Astrologia (wykład + ćwiczenia): “Ścieżki gwiazd”

🌟Poziom I
Astrologia wykład:

Na warsztacie omówię sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego. Dowiecie się czym są hemisfery horoskopu, czyli jaki/a jestem. Ascendent – jak mnie widzą inni i moje prawdziwe ja oraz descendent, medium coeli, imum coeli – czyli co znaczą osie horoskopu i jaką pełnią rolę. Podział horoskopu na domy – czyli odkrywanie kolejnych części osobowości i przestrzeni życiowych z gwiazd. Jeśli jesteś gotowy spojrzeć na to kim tak naprawdę jesteś i jaka jest Twoja droga, to astrologia jest do tego idealnym narzędziem.

Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał życiowy, a gdzie być może jeszcze nie odkryta ta wyjątkowa moc. Również ta, która z „nieświadomych przyczyn” zamienia się w moc niszczenia albo kreacji. Znaki i ich władcy – w skrócie: która planeta i dlaczego akurat ona rządzi Twoim horoskopem i jaki to ma wpływ na życie. Żywioły i jakości – warto wiedzieć czy posiadasz przewagę Ognia i Twoim żywiołem jest działanie, czy wręcz przeciwnie: Woda i to wyjaśnia Twoją wielką wrażliwość.

🌟Poziom I
Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertyk, a może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym. Charakter, związki, finanse, zdrowie – nauczycie się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają planety na te dziedziny życia. Każdy otrzyma porcję wiedzy na temat swojego horoskopu, odpowiem też na nurtujące Cię pytania.

Poziom I składa się z 4 modułów podstawowych. Kolejny II poziom jest już ścieżką dla zaawansowanych. Uczestnicy dostają wiedzę potrzebną do interpretacji horoskopów. Już po pierwszych zajęciach jest możliwy samodzielny odczyt podstawowych cech i horoskopu. Astrologia jest wiedzą obszerną i wymagającą ale może też być przygodą i wspólną zabawą do której zapraszam.

Prowadzący: Joanna Konopka – Astrolog, Architekt
👉 https://odnowacentrum.pl/zespol/joanna-konopka/

📆 Terminy:
27.02 g. 17.00 – 20.00 część wykładowa poziom pierwszy – 3h
28.02 g. 17.00 – 20.00 ćwiczenia poziom pierwszy – 3h

📌 Miejsce: online

💸 CENA WARSZTATU
Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł
Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł
Reszta kwoty do zapłacenia w trakcie zajęć.
Warsztat odbędzie się przy uczestnictwie minimum 2 osób

WAŻNE
Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia oraz nr kontaktowy.

🛒 KUP BILET: https://odnowacentrum.pl/product/astrologia-wyklad-cwiczenia-w-rytmie-gwiazd/

Możliwość zapłacenia za bilet w sklepie online lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numer: 78 1090 1098 0000 0001 4733 7388 W tytule przelewu proszę podać datę urodzenia.

Kontakt i zapisy:
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://odnowacentrum.pl/

 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl