Astrologia "W rytmie gwiazd" (wykład+ćwiczenia online) Poziom 3

Astrologia wykład: Dzień 1

Przypomnienie materiału z poziomu I i II. Planety i ich aspekty. Aspekty planet do domów, znaków zodiaków i planet między sobą i jakie to ma przełożenie na nasze losy. Figury planetarne czyli wiązka, rozprysk, a może huśtawka? Dowiesz czy jesteś specjalistą w danej dziedzinie i czy masz cechy przywódcze. Konfiguracje: półkrzyż, wielki krzyż, wielki trygon i jak je zinterpretować. Życiowe ułatwienia czy wyzwania. Gdzie pokazane są możliwości horoskopu, a gdzie wytwarza się napięcie i w jaki sposób je rozładować znając aspekty planet.

Astrologia ćwiczenia: Dzien 2

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Charakterystyka swojego horoskopu na podstawie aspektów planet. Dowiesz się w jakich przestrzeniach życiowych mamy lekko i harmonijnie, a gdzie trzeba się wysilić bardziej. Będziemy szukać ukrytych dynamik rządzących horoskopem, a co za tym idzie losem każdego z uczestników. To ciąg dalszy i kontynuacja “rozpakowywania” horoskopu z poziomu I i II. Nauczycie się rozpoznawać samodzielnie wpływ planet na los, a stąd już tylko krok do predykcji przyszłości.

MIEJSCE Zajęcia zdalne
CENA WARSZTATU Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł. Reszta kwoty do zapłacenia przelewem w trakcie zajęć.

25.07 godzina 18.00 część wykładowa poziom 3-3h

26.07 godzina 18.00 część wykładowa poziom 3 -3h

WAŻNE⚠ Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

KONSULTACJE ASTROLOGICZNE ONLINE

Podczas których dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka. Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem. To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy. Odkrywam przed osobą jej własne potencjały, talenty, możliwości życiowe i drogi, które do nich prowadzą. Również wskazuję kierunki rozwoju i drzemiące często uśpione siły, które mamy, ale jeszcze z nimi się nie spotkaliśmy. Zapis horoskopu determinuje los, ale podczas konsultacji astrologicznej znajduję możliwości wpływu i polepszenia jakości życia, a nawet całkowitej zmiany dotychczasowej drogi życiowej. Przemieszczam się w czasie i określam najlepszy możliwy moment na nabycie lub zbycie nieruchomości, podjęcie nauki, otwarcie biznesu, wyjazd, zawarcie związku. Wykonuję prognozę roczną i wieloletnią, skupiając się na najlepszym możliwym zsynchronizowaniu czasu, miejsca i właściwej decyzji dla danej osoby.

Zaprasza Joanna Konopka – Astrolog. Architekt

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem, ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.
Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.
Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.
Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

Zapraszamy!

Poznaj więcej warsztatów