Astrologia - W rytmie gwiazd (wykład, ćwiczenia)

Poziom I

Astrologia wykład:

Na warsztacie omówimy sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.

Hemisfery horoskopu.

Ascendent, descendent, medium coeli, imum coeli – czyli co znaczą osie horoskopu i do czego służą.

Czyli kim jestem i jaki jestem.

Podział horoskopu na domy – omówię kolejne części koła natalnego i ich znaczenie. Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał a gdzie być może jeszcze nie odkryty diament.

  • Znaki i ich władcy – krótka charakterystyka znaków i ich władców 
  • Żywioły – opis żywiołów znaków i ich znaczenie 
  • Jakości – opis jakości znaków i ich znaczenie

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertyk a może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym. Nauczymy się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają znaki na dziedziny życia:

  • charakter
  • kariera
  • dom
  • związki
  • oraz inne

Poziom III

Astrologia wykład:

Przypomnienie materiału z poziomu I i II.

Planety i ich aspekty. Aspekty planet do domów, znaków zodiaków i planet między sobą i jakie to ma przełożenie na nasze losy.

Figury planetarne czyli wiązka, rozprysk a może huśtawka? Dowiesz czy jesteś specjalistą w danej dziedzinie i czy masz cechy przywódcze.

Konfiguracje: półkrzyż, wielki krzyż, wielki trygon i jak je zinterpretować. Życiowe ułatwienia czy wyzwania. Gdzie pokazane są możliwości horoskopu a gdzie wytwarza się napięcie i w jaki sposób je rozładować znając aspekty planet.

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników.

Charakterystyka swojego horoskopu na podstawie aspektów planet. Dowiesz się w jakich przestrzeniach życiowych mamy lekko i harmonijnie a gdzie trzeba się wysilić bardziej. Będziemy szu-kać ukrytych dynamik rządzących horoskopem a co za tym idzie losem każdego z uczestników. To ciąg dalszy i kontynuacja “rozpakowywania” horoskopu z poziomu I i II.

Nauczycie się rozpoznawać samodzielnie wpływ planet na los, a stąd już tylko krok do predykcji przyszłości.

Konsultacje astrologiczne (proponuje telefonicznie lub na skype) podczas których dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka 

Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem. To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy. Odkrywam przed osobą jej własne potencjały, talenty, możliwości życiowe i drogi które do nich prowadzą. Również wskazuję kierunki rozwoju i drzemiące często uśpione siły które mamy ale jeszcze z nimi się nie spotkaliśmy.

Zapis horoskopu determinuje los ale podczas konsultacji astrologicznej znajduję możliwości wpływu i polepszenia jakości życia a nawet całkowitej zmiany dotychczasowej drogi życiowej. Przemieszczam się w czasie i określam najlepszy możliwy moment na nabycie lub zbycie nieruchomości, podjęcie nauki, otwarcie biznesu, wyjazd, zawarcie związku. Wykonuję prognozę roczną i wieloletnią, skupiając się na najlepszym możliwym zsynchronizowaniu czasu, miejsca i właściwej decyzji dla danej osoby.

Joanna Konopka – Astrolog, architekt

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju.

Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał.

W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skon-taktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno-wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.

Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każde-go dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

💻 MIEJSCE: Zajęcia zdalne – online lub stacjonarnie – (od 2 i więcej osób zajęcia na żywo w siedzibie Kliniki OdNowy – Aleja Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk)

🗓 TERMINY
19.06 godzina 18.00 część wykładowa poziom 1
20.06 godzina 11.00 ćwiczenia poziom 1
26.06 godzina 18.00 część wykładowa poziom 3
27.06 godzina 11.00 część wykładowa poziom 3

💸 CENA

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł

Reszta kwoty do zapłacenia przelewem w trakcie zajęć online❗

WAŻNE⚠

Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty urodzenia i nr kontaktowy.

Wydarzenie na facebook’u.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE

sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów