Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Krok po kroku)

Krok do siebie, krok wstecz i krok do przodu. Czasem jesteśmy w półkroku, bo nie wiemy dokąd pójść. Każdy krok jest trudny do zrobienia, bo ruch w nieznane wybudowuje ogromny lęk. A lęk powoduje, że nie umiemy zaufać sobie, aby przeżyć to, co jest do przeżycia i przyjąć wszystkie prezenty, które niesie ze sobą sytuacja. Stoimy w miejscu, bo boimy się, że ktoś powie, że nie możemy zrobić kroku, że nie możemy realizować siebie.

Za każdym razem krok po kroku trzeba zrobić według własnego rytmu, w kontakcie ze sobą. Pomyśl, że musisz stanąć przed drzwiami, przy których nie ma kamedynera i które musisz otworzyć sam. Musisz znaleźć właściwy klucz i pójść właściwą ścieżką. Ale skąd wiedzieć, w które drzwi należy wejść? Użyj intuicji – tylko ona ci podpowie, dokąd masz pójść. Wibracja zmiany, wibracja krok po kroku decyduje o tym, że zaczynasz podążać wybraną drogą.

Do tej pory świat zewnętrzny decydował o tym, czy idziesz dobrze czy źle. Ale co się stanie kiedy będziesz cały czas chwalony lub krytykowany? Teraz decyzja należy tylko do ciebie. Zdecyduj, że chcesz coś zmienić w swoim życiu i zrób to systematycznie krok po kroku. I przede wszystkim: uwierz, że dasz radę. Posłuchaj, jak to zrobić