Jabłko chrup

Jabłko Chrup – PAKIET Pana Dziobakarefleksologia stóp, masaż Shantala, diagnoza refleksologiczna – 250 zł

Krokiem do tej zmiany jest REFLEKSOLOGIA STÓP, która otwiera przed Tobą tajemnice dysharmonii energetycznej wewnątrz organizmu.
Nadaje kierunek, udrażnia zastoje, abyś zainicjował zmianę postrzegania siebie na poziomie układu nerwowego, hormonalnego, oddechowego czy pokarmowego.
Godzinne spotkanie ze sobą umożliwia Ci postrzeganie siebie w zupełnie innej odsłonie, co zagwarantuje Ci terapeuta, który przeprowadzi Cię przez ten proces.

Kiedy dziecko czuje nadmiarowość, napięcie swojego ciała, terapeuta ukołysze jego niepokój, udrożni przepływy, wesprze w codzienności poprzez masaż Shantala, będący doskonałym wariantem dla Twojego dziecka.

Szukając przyczyn swojego samopoczucia na różnych etapach życia, nie możesz zrozumieć, co tak źle prowadzi Cię w codzienności, że Twoje ciało somatyzuje coraz więcej chorób, jakie diagnozuje w Twoim ciele medycyna zachodnia. Jaka przyczyna z poziomu ciała, umysłu i ducha dotyka Ciebie?

Na te pytania odpowie Ci diagnoza refleksologiczna, która łączy wiele narzędzi różnicujących wszystkie Twoje obszary, dając Ci odpowiedź, nakierowując na taki styl życia i świadomą pracę nad sobą, abyś wreszcie właściwie dbał o siebie i wzrastał w każdym momencie Twojego życia.