Daj Sobie PoMOC

daj sobie pomoc
Daj Sobie PoMoc od stóp do główrefleksologia, masaż relaksacyjny, masaż ABHAYANGA SHIRO i masaż ABHAYANGA MUKHA, akupunktura, terapia ciepłem, bankowanie ogniowe – 440 zł
Krokiem do tej zmiany jest REFLEKSOLOGIA STÓP , która otwiera przed Tobą tajemnice Twojej dysharmonii energetycznej wewnątrz organizmu. Nadaje kierunek, udrażnia zastoje, abyś zainicjował zmianę postrzegania siebie na poziomie układu nerwowego, hormonalnego, oddechowego czy pokarmowego. Godzinne spotkanie ze sobą umożliwi Ci postrzeganie siebie w zupełnie innej odsłonie, co zagwarantuje Ci terapeuta, który przeprowadzi Cię przez ten proces. Wytchnienie po trudnym dniu, zdarzenie, które Cię przygniotło, pośpiech, w jakim funkcjonujesz w codziennym zabieganiu, odseparowanie trudności od siebie w ciszy i spokoju, relaks na poziomie ciała, wyłączenie myśli… To Twoje spotkanie z masażem relaksacyjnym. To ukojenie siebie. Kiedy natłok myśli zaczyna opanowywać Twoją głowę, a ciężar różnych nieprzeżytych doświadczeń ląduje na Twoich barkach, potrzebujesz solidnej energii prowadzącego terapeuty, który techniką masażu MUKHA ABHYANGA i masażu SHIRO ABHYANGA zredukuje wszystkie te objawy, abyś pożegnał się z nimi tu i teraz. Da Ci to swobodę wejścia w przepiękne odczuwanie siebie. Zabiegi te usuwają stres i przemęczenie, przywracając spokój i harmonię w górnej części ciała, wpływając na Twoje lepsze samopoczucie. Ciało potrzebuje wsparcia, gdy nagle łapie Cię ból, który pojawia się i znika. Ciało potrzebuje szybkiej reakcji, kiedy równowaga przybiera odwrotny kierunek, zaburzając przepływy energetyczne w Twoich meridianach, co charakteryzuje się np. zawrotami głowy, nieregularną miesiączką czy też permanentnym napięciem w ciele, z którym już sobie nie radzisz. Akupunktura konstytucyjna jest rozwiązaniem dla Twojego indywidualnego kodu urodzeniowego, który wskazuje dostęp do Twojej homeostazy. Ten zabieg jest dla tych, co potrzebują zmiany tu i teraz, bo już dłużej nie mogą znieść somatyzacji ciała, która utrudnia funkcjonowanie. Zimno wtargnęło do Twojego organizmu, przynosząc sztywność karku i ogólne rozbicie. Długa praca przed komputerem usztywniła Twoje plecy, a Ty właśnie odczuwasz ból. Czujesz brak sił w organizmie. Twój pęcherz nadmiernie się odzywa, nęka Cię kaszel, boli klatka piersiowa, bolą ręce, rwa kulszowa. Na Twoich plecach nagromadziło się wiele zmartwień… Można wymieniać bez końca, ale ważne, aby terapeuta wiedział, co robić, dając Ci ukojenie poprzez terapię ciepłem – bańkowanie ogniowe. To terapia dobra na czas, kiedy tracisz energię i nie masz skąd brać nowej.
Daj Sobie PoMoc – Czuję Siebierefleksologia głowy i twarzy, refleksologia stóp, masaż Gua Sha, terapia ciepłem – bańkowanie, konchowanie uszu – 500 zł

Czujesz, jak czas ucieka Ci przez palce,
jak Twoja twarz dotknięta jest przemijaniem,
jak patrzysz na swoje zmęczenie,
gdy widzisz w sobie swoją depresję, przeszkadza Ci bezsenność,
jak nie dajesz sobie oddechu,
jak nie pozwalasz sobie na podróż do samego siebie,
jak Twoja twarz zaczyna żyć swoim życiem, a Ty już się nie poznajesz…

Terapia refleksologii głowy i twarzy poprowadzona z dużą czułością przez terapeutę ukoi te wszystkie niestosowne komunikaty w Tobie, pozwoli Ci odzyskać siebie w wewnętrznej podróży pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

Krokiem do tej zmiany jest REFLEKSOLOGIA STÓP, która otwiera przed Tobą tajemnice Twojej dysharmonii energetycznej wewnątrz organizmu.
Nadaje kierunek, udrażnia zastoje, abyś zainicjował zmianę postrzegania siebie na poziomie układu nerwowego, hormonalnego, oddechowego czy pokarmowego.
Godzinne spotkanie ze sobą pozwoli Ci postrzegać siebie w zupełnie innej odsłonie, co zagwarantuje Ci terapeuta, który przeprowadzi Cię w tym procesie.

Twoja skóra staje się coraz bardziej zastygła,
zmieniając Twoje odczuwanie w bezruch.
Ból, który czujesz w konkretnym miejscu w ciele, zagłusza Twoje poczucie bezpieczeństwa.
Dysharmonia energetyczna powoduje zastój w ciele.
Zakleszczenie, które nie ustępuje pomimo Twoich prób.
Wszystko to znaczy, że to jest czas, aby sekret ten odkrył przed Tobą masaż Gua Sha,
który popłynie z ręki terapeuty za pomocą magicznego jadeitowego kamienia,
odkrywając przed Tobą aktywność swojej mocy, abyś poczuł jak płynie w Tobie Twoje jestestwo.

Zimno wtargnęło do Twojego organizmu, powodując sztywność karku i ogólne rozbicie.
Długa praca przed komputerem usztywniła Twoje plecy, a Ty właśnie odczuwasz ból.
Czujesz brak sił w swoim organizmie,
Twój pęcherz nadmiernie się odzywa,
nęka Cię kaszel,
boli klatka piersiowa,
bolą ręce, rwa kulszowa,
Na Twoich plecach nagromadziło się wiele zmartwień…
Można wymieniać bez końca, ale ważne, aby terapeuta wiedział, co robić, dając Ci ukojenie poprzez terapię ciepłem – bańkowanie ogniowe. To terapia dobra na czas, kiedy tracisz energię i nie masz skąd brać nowej.

W swojej głowie odczuwasz mętlik,
czujesz ból, napięcia, dyskomfort.
Twoje uszy skupiają szumy, zagłuszenia, blokady.
Brak Ci komunikacji ze światem, bo odbierasz wszystko w nadwrażliwy sposób.
Jesteś rozdygotany w obszarze głowy i uszu.
Dłużej nie możesz odczuwać takiej alienacji, więc daj się poprowadzić terapeucie, który siłą ognia, siłą konchy podczas zabiegu konchowania uszu popracuje na obszarze meridianu nerek,
aby przywrócić Ci Twoją osobistą komunikację ze sobą.

Daj Sobie PoMoc – Wiem – diagnoza refleksologiczna, refleksologia stóp, ABHAYANGA klasyczna, terapia czaszkowo-krzyżowa, masaż izometryczny – 730 zł

Szukając przyczyn swojego samopoczucia na różnych etapach życia, nie możesz zrozumieć, co tak źle prowadzi Cię w codzienności. że Twoje ciało somatyzuje coraz więcej chorób, jakie diagnozuje w Twoim ciele medycyna zachodnia. Jaka przyczyna z poziomu ciała, umysłu i ducha dotyka Ciebie? Na te pytania odpowie Ci diagnoza refleksologiczna, która łączy wiele narzędzi różnicujących wszystkie Twoje obszary, dając Ci odpowiedź, nakierowując na taki styl życia i świadomą pracę nad sobą, abyś wreszcie właściwie dbał o siebie i wzrastał w każdym momencie Twojego życia.

Krokiem do tej zmiany jest REFLEKSOLOGIA STÓP, która otwiera przed Tobą tajemnice dysharmonii energetycznej wewnątrz organizmu. Nadaje kierunek, udrażnia zastoje, abyś zainicjował zmianę postrzegania siebie na poziomie układu nerwowego, hormonalnego, oddechowego czy pokarmowego. Godzinne spotkanie ze sobą umożliwia Ci postrzeganie siebie w zupełnie innej odsłonie, co zagwarantuje Ci terapeuta, który przeprowadzi Cię przez ten proces.

Czujesz brak współpracy z Twoim ciałem.
Czujesz zastój, tak jakbyś ugrzązł. Mie możesz się ruszyć w sobie.
Twoje ciało nie chce dalej wspierać Twoich pogmatwanych komunikatów,
które powodują nadmiar tkanki tłuszczowej, zastój limfatyczny, bezsenność, stres, odczucie uwikłania w sobie. Czujesz się otoczony toksynami, które blokują Ciebie do życia.
Terapeuta rozumie, nie ocenia.
Daje nowy początek poprzez pracę masażem ABHYANGA klasyczna.
To restart dla Twojego organizmu, odpuszczenie sobie i poczucie ogromnego luzu w ciele, który daje moc odpuszczenia sobie po prostu wszystkiego.

Organizm ma wiele przestrzeni, które wymagają równowagi. Jedną z nich jest przepływ płynu rdzeniowo-mózgowego, który jest samoistnym oddechem życia, kiedy wiec potrzebujesz dla siebie delikatnego, czułego zaopiekowania, w dużym kontakcie z terapeuta, czas terapii czaszkowo-krzyżowej, zwanej kranio-sakralną, będzie dla Ciebie osobistym oddechem od trudności na bazie Twojej odporności na stres, bezsenności, nadaktywności w ciele.
Chcesz być dalej gruboskórny.
napięty,
nieprzejednany,
niedostępny w Twoich różnych przestrzeniach ciała, aby dalej udawać, że jesteś?
Daj się poprowadzić terapeucie w masażu izometrycznym, który przywróci Ci dostęp do Twojej siły i mocy, którą uruchomisz w swoim ciele. Daj sobie swoją moc.