Kurs zawodowy - Terapeuta Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera

Szkoła Terapeutów OdNowa - kurs zawodowy Terapeuta Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera

Wspieramy w zdobyciu dofinansowania na kurs zawodowy terapeuta ustawień systemowych.

Dzięki współpracy z Centrum Wsparcia Biznesu INCOM Piotr Jasiek wspieramy w zdobyciu dofinansowania na kurs zawodowy terapeuta ustawień systemowych.
Województwa pomorskie, mazowieckie i śląskie są wyłączone z programu dofinansowania.

Kontakt:
🙋‍♀️ Małgorzata Kotlińska

📲+ 48 600 558 716
📧 szkolenia@cwb-incom.eu
📧 m.kotlinska@cwb-incom.eu

Szkoła Terapeutów OdNowa to szkoła, która przygotowuje Terapeutów świadomych tego, że ich praca jest uzdrawianiem ciała i relacji na poziomie Ducha. Poznasz swoją wewnętrzną moc i dar, nauczysz się widzieć i odczuwać Rzeczywistość w wielu wymiarach oraz poziomach, w jakich istnieje i funkcjonuje człowiek.

Poprzez własne doświadczenie i transformację nauczysz się leczyć choroby, porządkować relacje i harmonizować aspekty osoby, docierając do źródeł ich powstania, poruszając się w Przestrzeni i Czasie.

Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:
  Ile jest 6 + 8 ?

  Ustawienia Systemowe - Kurs

  Ustawienia Systemowe to praca w Polu osobistym lub rodowym osoby. Bez zmiany zapisów pamięci Pola pozostają w nim ślady choroby lub problemu. Wtedy pomimo leczenia czy terapii choroba lub problem powracają. Jako Terapeuta Ustawień Systemowych nauczysz się układać energetykę w przestrzeniach życiowych człowieka, zmieniać zapisy w pamięci Pola osobistego i rodzinnego. Będziesz wiedział, jak ulepszać informacje przekazywane poprzez Pole potomkom i innym ludziom, co tworzy lepszą przyszłość i zapobiega przeżywaniu chorób Pomożesz budować nowe ciało, zmienisz zapisy w pamięci komórkowej ciała, wpłyniesz na myśli i przekonania mające wpływ na ekspresję genów, a nawet zmianę samego DNA człowieka.

  U nas otrzymasz wiedzę łączącą tradycje szamanizmu ze współczesnymi badaniami i odkryciami z zakresu fizyki kwantowej, epigenetyki czy neurobiologii.

  Nauczysz się praw i zasad wpływających na porządek i harmonię w życiu człowieka, dowiesz się, co narusza dynamiczną równowagę Systemów, rozpoznasz działanie sił równoważących, poznasz język traum transgeneracyjnych i wczesnodziecięcych.

  Będziesz budował siebie jako Terapeutę poprzez zrozumienie i poznanie teorii, ale przede wszystkim poprzez doświadczanie i pracę nad sobą w trybie warsztatowym. Wreszcie swoje umiejętności będziesz rozwijał praktycznie, prowadząc samodzielnie prace pod okiem i superwizją Prowadzących.

  Dobry Terapeuta Ustawień Systemowych

  ·        podąża po subtelnych śladach chorób i wzorców relacji w Polu osobistym i rodowym, docierając do ich źródeł

  ·        rozpoznaje dynamiki związane z daną chorobą, sytuacją lub relacją osoby

  ·        potrafi budować relację terapeutyczną, opartą na życzliwości i akceptacji poza kategorią dobra i zła i w poszanowaniu każdego członka systemu rodzinnego

  ·        tworzy bezpieczną przestrzeń, w której mogą się ujawniać i transformować traumy zapisane w Polu systemu rodzinnego i pamięci komórkowej

  ·        układa energetykę w przestrzeniach życiowych swoich i osób, którym pomaga

  ·        wchodzi w Przestrzenie duchowe i uruchamiania działania duchowe

  ·        dba o energetyczne BHP prowadzonych sesji i prac

  Misja

  Naszą misją jest przygotowanie do roli Terapeuty świadomego siebie, swojego człowieczeństwa i dziedzictwa. Terapeuty, który widzi człowieka w jego ISTOCIE – Ciało, Umysł, Świadomość i Duszę. Wprowadzającego porządek w relacje i harmonizującego aspekty człowieka z poziomu Ducha.

  „Nie jesteśmy ludzkimi istotami odbywającymi duchową podróż. Jesteśmy istotami duchowymi odbywającymi ludzką podróż” – Pierre Teilhard de Chardin.

   

  Szkolenie Ustawień Systemowych to zaproszenie, abyś wyruszył w tę cudowną podróż zgłębiania swojej Świadomości. Tylko poprzez własne doświadczenie, integrację i zmianę dynamiki jesteś w stanie obserwować skutki traum osobistych i międzypokoleniowych u innych. Skoro tu jesteś, to zapewne zadajesz sobie pytania: Kim jestem? Skąd przyszedłem? Dokąd podążam? Jaki dar wnoszę w Pole ludzkości i Ziemi?

  Przejdziesz pełny i głęboki proces transformacji swojej Istoty: od osoby odtwarzającej schematy i przekonania z systemu rodzinnego do kreatywnego i uważnego życia. W ten sposób będziesz mógł towarzyszyć przemianie drugiego człowieka.

  WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI, JAKIE ZYSKASZ

  • Poznasz prawa, siły organizujące systemy, w jakich funkcjonuje człowiek
  • Poznasz splątanie kwantowe międzypokoleniowe (bezczasowe i „bezprzestrzenne” połączenia pomiędzy ludźmi i cząsteczkami)
  • Dowiesz się, jak świadomość wpływa na ekspresję genów i funkcjonowanie organizmu
  • Zrozumiesz wpływ i skutki epigenetycznego dziedziczenia
  • Odkryjesz swoje predyspozycje i specyfikę pracy w Polu
  • Uzyskasz siłę i moc tworzenia życia przez łączenie myśli i emocji
  • Zyskasz wewnętrzną spójność między podświadomością i świadomością
  • Rozwiniesz swój dar jasnowidzenia oraz umiejętność podążania za subtelnym ruchem energii w ciele i przestrzeniach życiowych człowieka
  • Doświadczysz możliwości, jakie daje tzw. medycyna energetyczna

  STARTUJEMY OD PAŹDZIERNIKA 2022 r.

  Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:
   Ile jest 5 x 1 ?

   Zapisz się na kurs ustawień systemowych już teraz!

   Informacje i zapisy

   STARTUJEMY OD PAŹDZIERNIKA 2022 r.

   tel. (+48) 884 710 888
   e mail: sekretariat@szkolaterapeutow.pl

   Pozdrawiam serdecznie
   Agnieszka Kowalewska
   Dyr. Szkoły Terapeutów OdNowa

   Poszerz swoją wiedzę.