Roczny kurs totalnej biologii - certyfikat

biologia totalna kurs Kurs Totalnej Biologii - co to jest?

Kurs Totalnej Biologii jest to forma zdobywania wiedzy i kształcenia się w zakresie bycia terapeutą Totalnej Biologii. Składają się na niego działania, które okazują się być kluczowe w odkrywaniu nadrzędnych schematów, jakie rządzą naszym życiem, zarówno tym prywatnym, jak również i zawodowym. Poprzez zdobycie odpowiednich pokładów wiedzy, pozwala zrozumieć własne doznania, emocje, potrzeby i oczekiwania względem ludzi oraz świata, jednocześnie uciekając od tego, co ciągnie nas w dół, co działa na nas destrukcyjnie i niewspierająco.

Z punktu widzenia stricte naukowego, dla mózgu kluczowe znaczenie odgrywa to, czego potrzebujemy i tak naprawdę tylko to się liczy. Idąc w myśl Totalnej Biologii, tutaj ważne jest również i to - czego chcemy. Poprzez zrozumienie pewnych mechanizmów, poprzez zadawanie dziesiątek pytań, doszukiwanie się odpowiedzi gdzieś głębiej, można tak naprawdę zrozumieć swoje ciało, funkcjonowanie i wszelkie cykle życiowe, jakie rządzą naszym ciałem. Recall Healing, czyli Kurs Totalnej biologii, pozwala spojrzeć na siebie zupełnie innym okiem. Daje możliwość dotarcia do głębi siebie i wyciągnięcia na wierzch tego wszystkiego, co ukryte. Najlepszym rozwiązaniem, aby otrzymać równowagę między sferą psychiczną i fizyczną, jest zrozumienie siebie i to właśnie sprawia, że można walczyć ze swoimi dolegliwościami, bolączkami i wszelkimi problemami.

Roczny kurs totalnej biologii - zakres zdobytej wiedzy

Jak zdrowieć mądrze? Jak zdrowieć skutecznie? Z pewnością z biologicznego punktu widzenia podstawą jest zrozumienie pewnych mechanizmów, ale i odkrycie w sobie też i nowych pokładów wiedzy. Rynek oferuje nam kursy online o różnych poziomach zaawansowania, które prowadzone są przez terapeutów Totalnej Biologii, ale również i stacjonarne zajęcia w formie rocznych kursów Totalnej Biologii prowadzonych przez najlepszych w tym zakresie specjalistów. W medycynie klasycznej cały proces zdrowienia wygląda zupełnie inaczej, niż w medycynie holistycznej. Tutaj cały zakres pracy z ciałem przybiera odpowiednią formę i ma jeden sens - spojrzeć na siebie odpowiednim okiem i zrozumieć wszelkie mechanizmy tak, aby wprowadzić swoje ciało w stan zdrowienia.

Wszystko to, co związane jest z leczeniem, może przybrać różną formę i nic dziwnego, iż słysząc na przykład o chorobie, staramy się znaleźć wszelkie możliwe drogi, aby wyzdrowieć. Propagowanie niemalże ,,cudownych tabletek" i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Wszelkie odstępstwa od ,,klasycznych form leczenia" jest często pojmowane jako zabobon, coś czarodziejskiego. Wielu dziwi słysząc o najpoważniejszych schorzeniach u znajomych czy rodziny, którzy stawiają na medycynę naturalną, wręcz holistyczną. A może w tym właśnie tkwi sens całego działania? Czasami warto poszukać innych dróg wyzdrowienia. Sama choroba nie jest błędem natury - umysł nigdy się nie myli i nie pracuje błędnie.

Jedną z osób głęboko związanych z tym nurtem i z pojęciem Totalnej Biologii jest Romuald Kosznik, terapeuta i autor książek, który pisze w nich, iż takie właśnie podejście do życia stanowi dziś trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka, zgodnie z wiedzą znaną medycynie chińskiej już kilka tysięcy lat... Pisząc dalej, wskazuje on, iż choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, wywołując nieustannie podświadome trudne emocje....Wiedza znana w tradycyjnej medycynie chińskiej skupia się w pełni na człowieku i jego psychologicznym aspekcie. Konflikt psychologiczny wywołuje nieustannie podświadomie trudne emocje, dlatego też w pewnym stopniu pozwala na prowadzenie terapii na tej właśnie płaszczyźnie. Jak pisze w książce Romualnd Kosznik: Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków i należy odkryć jej źródło w samym sobie. Najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu jest zrozumienie siebie. W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka i holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji umysłu i duszy staje się coraz bardziej powszechne.

kurs biologia totalnaJak zapisać się na kurs totalnej biologii?

Odnowa Centrum Refleksoterapii, to niewątpliwie doskonałe miejsce, które to oferuje najwyższej jakości, profesjonalne Kursy Totalnej Biologii, pod okiem najlepszych specjalistów.

Czy każda choroba wymaga tradycyjnego leczenia i czy leki są potrzebne na leczenie różnego rodzaju dolegliwości? Dziś choroba nam spowszedniała, a popularyzacja wszelkich dolegliwości jest na porządku dziennym. Czy w każdym przypadku lekarskiej bądź szpitalnej pomocy potrzebują ludzie, którzy mają różnego rodzaju dolegliwości? Często możemy wyzdrowieć poprzez zmianę podejścia, zrozumienie pewnych mechanizmów, które rządzą naszym życiem, uniknięcie stresu. Odpowiednia metoda pracy nad samym sobą, to początek odpowiedniej drogi do zrozumienia samego siebie i polepszenia jakości życia.

Jak zapisać się na kurs Totalnej Biologii? Wystarczy na podany w zakładce kontakt: adres e-mail Odnowy Centrum Refleksoterapii wysłać informacje odnośnie chęci wzięcia udziału w kursie, aby można było się na niego zapisać i uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Poprzez zapisanie się, uzyskuje się miejsce na liście uczestników, oczekując na terminy zjazdów, na których to uzyska się pełną wiedzę znaną w tradycyjnej medycynie chińskiej. Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo do nas pytania.

Z Odnowa Centrum Refleksoterapii można skontaktować się mailowo lub telefonicznie.