O nowym kierunku – Terapeuta Ajurwedyjski.

Szkoła Terapeutów OdNowa nie tylko pokazuje innym drogę rozwoju, to również miejsce, którego Założycielki nie ustają w pracy nad jakością, profesjonalizmem, podwyższaniem kompetencji własnych i poszerzaniem oferty Szkoły.

Nowy kierunek – Terapeuta Ajurwedyjski

Chcąc dać swoim słuchaczom jeszcze większe możliwości pogłębienia wiedzy z zakresu naturoterapii, w kwietniu 2020 roku uruchamiamy nowy kierunek o nazwie Terapeuta Ajurwedyjski.

Po dwóch latach intensywnej nauki i praktyk, każdy kto podejmie to rozwojowe wyzwanie stanie się profesjonalnym, kompetentnym i gotowym nieść pomoc ludziom, Terapeutą Ajurwedyjskim. To zarówno zawód jak i misja, o czym z wielką pasją, uczestnikom kierunku opowie jego opiekun merytoryczny, pochodzący z Indii Sankar Lal Sivasankaran Nair.

Praktyka ajurwedy

Jego praktyka charakteryzuje się doskonałą znajomością technik masażu ajurwedyjskiego, a także anatomii i fizjologii, połączoną z głębokim wglądem w procesy psychiczne i duchowe, które przechodzą jego pacjenci. Dzięki temu umiejętnie i holistycznie dobiera terapie i daje zalecenia, biorąc pod uwagę wszystkie ludzkiego życia. Dodatkowo, unikalność jego praktyki polega na tym, że ten starożytny system medycyny indyjskiej dostosował do europejskich norm życia, uwzględniając różnice klimatyczne, historyczne i osobowościowe, które występują między Azją i Europą.

Czego dowiesz się będąc studentem kierunku Terapeuta Ajurwedyjski?

Poznasz podwaliny i założenia leżące u podstaw Ajurwedy. Nauczysz się holistycznej diagnozy. Zrozumiesz działanie diety, olejów i ziołolecznictwa. Doświadczysz zależności między pracą narządów wewnętrznych a układem ruchu, i wreszcie dowiesz się jak praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę, dla własnego sukcesu i zdrowia osób, które z zaufaniem poddadzą się Twoim terapeutycznym umiejętnościom.

Terapeuta Ajurwedyjski – to pewny zawód i satysfakcja z bycia potrzebnym.

Poznaj wykładowcę – Sankar Lal Sivasankaran Nair oraz przeczytaj szczegóły dotyczące Kursu Ajurwedyjskiego.